O mnie


Pomocą psychologiczną zajmuję się od końca lat 90 ubiegłego wieku:). Od początku swej zawodowej drogi związany jestem z podejściem Gestalt, nurtem psychologii humanistycznej. Swoje umiejętności terapeutyczne i trenerskie już za czasów studenckich budowałem pod okiem Olgi i Adama Haller (obecnie Centrum Counsellingu Gestalt) w Krakowie. W 2003 ukończyłem Szkołę Counsellingu Gestalt i uzyskałem dyplom Specjalisty Counsellingu Gestalt. W latach 2005-2007 obyłem szkolenie z zakresu psychoterapii w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Swoje umiejętności rozwijam w szeregu szkoleń prowadzonych m.in. przez Instytut Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie.
We wrześniu 2022 ukończyłem Międzynarodową Szkołę Gestaltowskiej Terapii Rodzin i rozwijam swoje kompetencje w zakresie terapii par i rodzin.
Równolegle rozwijam swój warsztat trenerski. Jako potwierdzenie swych kompetencji trenerskich w czerwcu 2012 uzyskałem rekomendację II stopnia (trener treningu interpersonalnego) Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Specjalizuję się w szkoleniach z zakresu komunikacji i współpracy w zespole, rozwiązywania konfliktów interpersonalnych oraz w warsztatach rozwoju osobistego. Pracuję przede wszystkim z zespołami o poziomej strukturze, z partnerskim i demokratycznym stylem zarządzania.
W latach 2009 - 2023 byłem pracownikiem Specjalistyczniej Poradni MOP w Warszawie, gdzie prowadziłem psychoterapię indywidualną i grupową dla nastolatków, terapię rodzinną oraz grupy superwizyjno-rozwojowe dla pedagogów i psychologów szkolnych. Ponadto, w ramach fundacji SieChce, prowadzę zajęcia związane z rozwojem integralnym i alternatywną edukacją głównie w duchu demokratycznym i wolnościowym.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt.

Kontakt

Przemysław Różański
Gabinet psychoterapii Gestalt


tel. 609 412 607
e-mail: hopis@o2.pl

87-300 Brodnica
ul. Lidzbarska 20

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie materiałów zawartych na stronie bez uprzedniej zgody właściciela jest zabronione.